قوانین سایت

                                                                                                                                                             
 
 

 توافق با قوانین

 

این توافق‌نامه ای است بین شما و"پرتال مپ جو" به آدرس www.mapjoo.netاستفاده ازخدمات این پرتال منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از پرتال با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات "پرتال مپ جو" این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین "پرتال مپ جو" بدون شرط موافقت کرده اید.

 

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از "پرتال مپ جو"  را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

 

"پرتال مپ جو"  ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

 

واژه‌های کاربر، اشاره دارد به افراد صاحب صنعت کوچک یا بزرگ که در "پرتال مپ جو"ثبت‌نام کرده‌اند و از امکانات پرتال استفاده می‌کنند

 

هرکاربری می تواند با توجه به داشتن خدمات مختلف ونمایندگی هایی در سرار کشور ثبت نام وایجاد حساب کاربری کند

 

امکان حذف حساب کاربری در"پرتال مپ جو" وجود ندارد، در صورتی که واحد ثبت شده غیرفعال شده باشد می توانید با اطلاع رسانی به پشتیبانی واحد مورد نظر را حذف کنید.(مبلغ پرداختی به هیچ عنوان بعد از حذف عودت داده نخواهد شد)

 

ختم همکاری

 

"پرتال مپ جو" این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای "پرتال مپ جو" یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار بسته خواهد شد.

 

پیامد های ختم همکاری

 

درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ هزینه ی پرداختی  را دریافت نخواهید کرد.

 

درصورت فسخ حساب کاربری شما هیچ ادعایی علیه "پرتال مپ جو" در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت.

 

خدمات میز کار

 

تمامی شرکت هایی که به عنوان میز کار درصفحات اختصاصی معرفی شده اند دارای مجوز هایی در زمینه کاری و خدمات خود هستن که برای اعتماد بیشتر ازهر گونه استفاده و همکاری با شرکت های مربوطه با اطلاعات و دقت بیشتری اقدام بفرمایید. "پرتال مپ جو" به هیچ عنوان مسئولیتی دراین باره به عهده نخواهد گرفت.کلیه خدمات وتخفیفها پرتال مپ جو فقط مخصوص کاربرانی می باشد که در سایت ثبت نام خود را کامل کرده اند ودارای صفحه اختصاصی هستند.

 

برای دور ماندن از دردسر

 

ارسال یا درخواست ایمیل، تلفن، وایبر، اسکایپ یا هر وسیله چت، سایت شخصی که اطلاعات تماس در آن درج شده باشد، اطلاعات حساب بانکی یا هر گونه اطلاعات تماس دیگری برای ایجاد ارتباط خارج از"پرتال مپ جو"مجاز نیست.

 

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد.

 

حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

 

حساب کاربری

 

برای استفاده از امکانات "پرتال مپ جو" و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید (( مبلغ مشخص شده برای ثبت واحد خود را از طریق درگاه مربوطه پرداخت خواهید کرد)) شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

 

محتویات کاربر

 

شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که درصفحه اختصاصی "پرتال مپ جو" قرار می دهید هستید. "پرتال مپ جو" فقط به عنوان محلی برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. "پرتال مپ جو" این حق را برای خود محفوظ می دارد ولی خود را ملزم نمی کند که محتویاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی، تهدیدی برای کسب و کار یا سابقه سایت و موارد مشابه را از سایت حذف کند.

 

شما اعلام می‌دارید مطالبی که در"پرتال مپ جو" درج و ثبت می‌کنید، قوانین کپی رایت را نقض نمی‌کنند، مغایر با قوانین کشور و "پرتال مپ جو"نمی‌باشند، و اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب گردد نیست.

 

کپی رایت

 

محتوای "پرتال مپ جو"، مانند متن، گرافیک، نرم افزار، تصاویر، آرم و لوگو متعلق به "پرتال مپ جو"می باشد و تمام حقوق برای "پرتال مپ جو"محفوظ است.

 

کپی رایت

 

"پرتال مپ جو" در پروژه‌ها بین کارفرما و خدمات میز کار نقشی ندارد. علاوه بر موارد ذکر شده، لازم به ذکر است که موارد زیر گارانتی نمی‌شوند:

 

سایت دقیق ، قابل اعتماد ، بی وقفه ، امن و عاری از خطا

 

نقص موجود در سایت رفع شود

 

سایت یا سرور عاری از ویروس یا دیگر اجزای مضر باشد